ניהול חברות | SAP Business One

תוכנת SAP Busimess One - תוכנת ה ERP המובילה בעולם ! 

 

יותר ויותר עסקים מבינים שכדי להגביר את יעילותו של הארגון יש צורך לעבוד בתוכנה המרכזת את כל תחומי הארגון תחת קורת גג אחת. תחום ניהול הלקוחות משתלב עם ניהול הרכש, ניהול החשבונות ושאר תחומי הארגון. תוכנות ה ERP-Enterprize Resource Planning system, עושות בדיוק את הדבר הזה.

 

בישראל ובעולם, עשרות אלפי ארגונים עובדים עם תוכנת  Sap Business One מבית SAP - חברת התוכנה וספקית ה- E.R.P הגדולה בעולם, המתמחה בבפיתוח ושיווק של מערכות אינטגרטיביות לניהול ארגוני כולל ERP/CRM של גופים תעשייתיים, מסחריים וציבוריים בארץ ובעולם.

 

עשרות אלפי משתמשים בתוכנת SAP Busimess One, עם נאמנות בלתי מתפשרת הם העדות הטובה ביותר ליכולת הטכנולוגית, לשרות ולתועלת המופקת על ידם מ – SAP Busimess One

 

גמישות התוכנה ויכולות ההתאמה של תוכנת Sap Business One

מערכת SAP Busimess One הינה מערכת מודולרית היכולה להתאים את עצמה לצרכי הארגון על ידי יישום נכון של יכולות התוכנה. דבר זה מתבצע על ידי אפיון נכון של צרכי ומנגנוני הפעולה של החברה ולאחר מכן עיצוב המוצר על פי הדרישות הספציפיות הנובעות מן האפיון.

 

  • למידע נוסף על לימודי יישום SAP Busimess One - לחץ כאן

  • למידע נוסף על לימודי תכנות SAP Busimess One -לחץ כאן

  • למידע נוסף על לימודי SAP Busimess One למנהלי חשבונות - לחץ כאן

     

לימוד תוכנת SAP Busimess One

את יישום המערכת מבצע מיישם - מקצוע מבוקש אותו ניתן ללמוד כאן במכללת אין-ליין שהיא מרכז ההדרכה הארצי ללימודי E.R.P . המיישם יכול להיות חלק מן הארגון או עצמאי . 

צור קשר לשיחה עם נציג